Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nathalie Kelley

Nathalie Kelley
Nathalie Kelley
(Neela)

Narozená 10. 3. 1985 v Limu v Peru, Peruánské matce a Argentinskému otci, Kelley se přestěhovala do Sydney do Austrálie ve dvou letech. Snila o tom, že bude herečka, když ji bylo 13 let, a náhodně navštěvovala stejnou školu jako Nicole Kidman, North Sydney Girls High School na Sydneyském severním pobřeží. Dále studovala Politiku a Mezinárodní vztahy na Univerzitě v Novém Jižním Walesu a také pracovala jako dobrovolník s Australskou mládeží na předměstí v Redfernu předtím, něž se odstěhovala do Los Angeles a stala se herečkou.

Kelley začala svojí hereckou kariéru s hlavní roli v pilotním filmu Mořská víla a v roce 2006 ve filmu Rychle a zběsile: Tokijská jízda po boku Bow Wowa a Lucase Blacka.

"Všechno bylo jako sen" vypráví mladá 21 letá studentka ze Sydney, která debutuje v jedné z hlavních rolí filmu "Rychle a zběsile - Tokijská jízda". Řidičský průkaz získala teprve v únoru, a jak říká až do natáčení nikdy neřídila auto s manuálním řazením. Během natáčení prošla speciálním kurzem se specializací na drift - průjezd zatáčkou řízeným smykem. "Právě proto, že nemám za volantem žádné zkušenosti, byla jsem ideální žák. Řekli mi : "Teď šlápni na brzdu", a já to bez váhání udělala, auto se začalo točit kolem dokola. Na konci jsem řídila lépe než kluci, ti si totiž mysleli, že se nemůžou již nic nového naučit".

V roce 2007 se objeví ve filmu zvaném Loaded vedle Jesseho Metcalfa.


Hrál/a ve filmech:

  • Loaded (2007)
  • Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006) (role: Neela)
  • Pilotní film Mořská víla
 

Fotografie

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář